+90 850 333 8870 info@turukrayna.com
+90 850 333 8870 info@turukrayna.com

Yılbaşı Lviv Turu

0
Fiyat
599 €
Fiyat
599 €
İsim Soyisim*
E-posta Adresi*
Talebiniz*
* Hizmet Şartları ve Gizlilik Bildirimini kabul ediyorum.
Lütfen bir sonraki adıma geçmeden önce tüm şartları ve koşulları kabul edin
Favorilere Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

88
3 Gece 4 Gün
Istanbul
Lviv
Tur Detayları

Yılbaşı Lviv Turu

Freebird Havayolları Özel seferi ile

3 Gece 4 Gün

Lviv (3)

 

Uçuş Detayları

Freebird

FHY807 SAW 13:00 – LWO 15:00

Freebird

FHY808 LWO 15:00 – SAW 17:00

Konaklama Detayları

3* Oteller

4* Oteller

5* Oteller

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
 • Alan-Otel-Alan Transferleri
 • 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Panaromik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Otel Ekstraları (telefon, minibar vb. gibi)
 • Kişisel Harcamalar ve Ekstra turlar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 15 ₺
 • Seyahat sigortası 15 €
Ekstra Turlar

Lychakiv Mezarlığı Turu: 15 Euro

Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal Turu: 30 Euro

Showlu Yılbaşı Gala Gecesi: 105 Euro *(Sınırsız lokal içecek)

Genel Bilgiler
 • Uçak kalkış saatinden en az 3 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
 • Yeşil Pasaportlu yolcuların izin kağıtlarını hazırlamaları gerekmektedir.
 • Vize almış olmanız o ülkeye kesin giriş yapabileceksiniz anlamına gelmez. Havalimanı polisleri gerekli yetkiye sahiplerdir.
 • MICEMUDO TRAVEL hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü‘ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.
 • MICEMUDO TRAVEL TÜRSAB A5887 Belge numarası ile kayıtlı acentedir. Kütahya Çizelgesine tabidir ve turlarda Paket Tur Sözleşmesi geçerlidir. Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Tur Programı

1.Günİstanbul - Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Freebird Havayolları’nın FHY807 sefer sayılı tarifeli seferi ile 13.00’de Lviv’e hareket. 15.00’da varışımızı takiben Lviv şehir turu. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender yerleşimlerinden Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan kentlerden biri. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, Gotik ve Rönesans üslubunda yapılmış, günümüzde hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa kenti. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan kent, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturuyor. Panoramik turumuzda farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, “aslanlar kenti” adıyla anılan Lviv kentinin opera binasını, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu’nun binasını, Svobada Meydanı’nı, uzaktan Lviv Kalesi’ni, St George Yunan-Katolik Katedrali’ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi’ni, Dominiken Katedrali ve Manastırı’nı, Katedral Meydanı’ndaki Boim Şapeli’ni, Rynok Meydanı’nı görecek ve kentin farklı yüzleri hakkında fikir edineceğiz. Sonrasında otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GünLviv

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Şatolar turu için hareket ediyoruz (60 Eur). Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzdan sonra Ortaçağ kentinin gizemli yanlarını keşfetmek üzere serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimizle Lychakiv Mezarlığı Turu’nu gerçekleştireceğiz (15 Eur). On altıncı yüzyıla kadar kimsesizler mezarlığı olarak kullanılan ve on sekizinci yüzyıldan itibaren siyasetçilerin, sanatçıların, varlıklı ailelerin defnedildiği, günümüzde “tarih ve kültür müzesi” kapsamına alınan toplam 42 hektarlık bu mezarlıkta önemli heykeltıraşların tasarlayıp yaptıkları muhteşem güzellikteki mezar anıtlarını göreceğiz. Yüzlerce yıllık ağaçları, kuş sesleri ve dingin ortamın her biri olağanüstü bir ustalığın eseri olan mermer heykellerle buluştuğu, film setini andıran bu mekânda Ukrayna, Polonya ve Rusya tarihinden önemli olayları da anma imkânı bulacağız.Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.GünLviv

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle akşam vaktini Lviv’in en eğlenceli mekânlarında değerlendirebilecekleri, ekstra düzenlenecek Showlu Yılbaşı Gala Gecesini gerçekleştireceğiz (sınırsız lokal içecek imkanı) (105 Eur). Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize döneceğiz.

4.GünLviv - İstanbul

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte Lviv Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Freebird Havayolları FHY808 sefer sayılı uçuşla 15:00’da İstanbul’a hareket. 17:00’da varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Fiyat Tablosu

Otel – Tarih


3*Oteller


29/12/2019-01/01/2020


İki Kişilik Odada Kişi Başı

549 €


Tek Kişilik Oda

829 €


Otel – Tarih


4*Oteller


29/12/2019-01/01/2020


İki Kişilik Odada Kişi Başı

599 €


Tek Kişilik Oda

829 €


Otel – Tarih


5*Oteller


29/12/2019-01/01/2020


İki Kişilik Odada Kişi Başı

749 €


Tek Kişilik Oda

999 €

Galeri