+90 850 333 8870 info@turukrayna.com
+90 850 333 8870 info@turukrayna.com

Kharkiv Turu 3 Gece

0
Uçaksız Paket
89 €
Uçaksız Paket
89 €
İsim Soyisim*
E-posta Adresi*
Talebiniz*
* Hizmet Şartları ve Gizlilik Bildirimini kabul ediyorum.
Lütfen bir sonraki adıma geçmeden önce tüm şartları ve koşulları kabul edin
Favorilere Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

472
3 Gece 4 Gün
Kharkiv
Tur Detayları

KHARKIV TURU

UÇAKSIZ PAKET

VİZESİZ

3 Gece Otel Konaklama

Türkçe rehberli Panoramik şehir turu ve gidiş dönüş havalimanı transferi dahildir.

Konaklama Detayları

3* Reikartz Kharkiv Hotel, Britaniya Hotel, Mir Hotel Vb

4* Park Hotel, Mercury Hotel, Premier Hotel Cosmopolit, Pletnevskiy Inn Vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Alan-Otel-Alan Transferleri
 • 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Panaromik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Otel Ekstraları (telefon, minibar vb. gibi)
 • Kişisel Harcamalar ve Ekstra turlar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 15 ₺
 • Seyahat sigortası 15 €
Ekstra Turlar

Etnografya Müzesi Turu: 30 Euro

Öğle Yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah Turu: 50 Euro

Kharkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali Turu: 30 Euro

Genel Bilgiler
 • Uçak kalkış saatinden en az 3 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan acentemiz sorumlu değildir.
 • Yeşil Pasaportlu yolcuların izin kağıtlarını hazırlamaları gerekmektedir.
 • Vize almış olmanız o ülkeye kesin giriş yapabileceksiniz anlamına gelmez. Havalimanı polisleri gerekli yetkiye sahiplerdir.
 • MICEMUDO TRAVEL hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü‘ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK turu satın almıştır.
 • MICEMUDO TRAVEL TÜRSAB A5887 Belge numarası ile kayıtlı acentedir. Kütahya Çizelgesine tabidir ve turlarda Paket Tur Sözleşmesi geçerlidir. Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Tur Programı

1.GünKharkiv

Belirtilen saatte Kharkov’a varışınızın ardından havalimanında rehberimiz tarafından karşılama. Daha sonra özel aracımız ile rehberimizin eşliğinde Kharkov şehir turuna başlıyoruz. Şehir turu süresince görülecek yerler arasında Forest Park ve içerisindeki Glory Memorial Anıtı, Shevchenko Anıtı, Uspensky Katedrali, Pokrovsky Katedrali, Avrupa’nın en büyük meydanı olma özelliği taşıyan Svobody (Özgürlük) Meydanı, Gorky Parkı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer ve yerleşme. Konaklama Kharkov otelimizde.

2.GünKharkiv

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Etnografya Müzesi turuna katılabilirler(30 Euro). Turumuzda Ukrayna’nın kültürel ve tarihi geçmişini yakından tanıyabileceğimiz Etnografya Müzesi’ni gezeceğiz. Ukrayna ve Kharkov’un tarihini ve değerli koleksiyonları sergilemesiyle ülkede en çok ilgi çeken müzedir. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah turuna katılabilirler(50 Euro). Bu turumuz sırasında askeri karargahları ve cepheleri ardından ise İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma topları, tankları ve silahları göreceğiz. Dönemin en derin hikayelerini rehberimizden dinlerken savaşın izlerini hala görmemiz mümkün. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama Kharkov otelimizde.

3.GünKharkiv

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kharkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali turuna katılabilirler(30 Euro). Bu turumuzda Kharkov’un ve Doğu Avrupa’nın en önemli sanat eserlerini göreceğiz. Ayrıca İsa’nın yükselişi anlamına gelen 1771 yılında inşaası başlanan Uspenski Katedrali’nde ise Rusya Barok mimarisinin detaylarını göreceğiz. Napolyan Bonapart’a karşı kazanılan zaferin anısına yapılan Çan Kulesini ve ayrıca bu muhteşem yapıdan Kharkov’u yukarıdan görme fırsatı yakalayacağız. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama Kharkov otelimizde.

4.GünKharkiv

Sabah otelinizden buluşma saatinde alınarak havalimanı transferi ve turumuzun sonu.

Fiyat Tablosu

3* Tourist Hotel, Nyvky Hotel Vb.

İki Kişilik Odalarda Kişi Başı : 89 Euro

Tek Kişilik Oda : 129 Euro


4* Royal Congress, President Hotel, Alfavito Hotel Vb.

İki Kişilik Odalarda Kişi Başı : 109 Euro

Tek Kişilik Oda : 149 Euro

Uçak Bileti